В "Indiana Travel" выбирай и Египет и Китай! Все что хочешь мы найдем! Хоть весь мир перевернем!
образование за рубежом

Где вы собираетесь отдохнуть в этом году?

Loading ... Loading ...

ПОДПИСАТЬСЯ НА ОБНОВЛЕНИЯ

Загрузка...Загрузка...

Туристичестое агентство 'Indiana Travel' Черкассы

« Чигиринщина»

« Чигиринщина»

09.00 – виїзд з Черкас до Чигирина.

Під час невеликого переїзду до колишньої гетьманської столиці дізнаємося  про життя-буття козаків,  про те, яким чином впливали на українську історію дружини Богдана Хмельницького і чому Чигирин отримав таку назву.

10.00 – Приїзд до Чигирину. Екскурсія по музею Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Відвідуємо  храм Петра та Павла, вівтар якого вражає дерев’яним різьбленням. Подивимося на відновлену резиденцію Хмельницького. Саме тут оселився на зимові свята справжній український добродійник – Святий Миколай!

З Богданової гори разом із гетьманом будемо чаруватися справжньою красою величної України, її природою.  Доторкнемося до історії в бастіоні Дорошенка та відчуємо себе захисниками козацької фортеці.

13.00  – Переїзд до Суботова, родового маєтку великого лицаря України – Богдана Хмельницького.  Дізнаємося про одну з найбільших загадок історії нашої країни. Зайдемо до Іллінської церкви, створеної за проектом самого господаря маєтку. Спробуємо з’ясувати, розвалини чого знайшли археологи на старому замчищі. І вгамуємо спрагу чистою водичкою з історичної криниці.

14.00- Переїзд до Мотронинського монастирю, під час якого із задоволенням послухаємо легенди загадкового Холодного Яру,  цікаві розповіді з історії сіл та міст Черкащини, і про минуле одного з найбільших монастирів області – Мотронинського.  Зайдемо до Свято-Троїцького храму, наповнимося спокоєм та радістю від перебування на святих місцях. Онуфрієвське джерело, яке знаходиться поруч із монастирем, подарує молодість та свіжість усім, хто прийшов.

15.00. – Переїзд до хутора Будда, де росте патріарх українських лісів і природне диво України – дуб Максима Залізняка. Німий тисячолітній свідок подій української історії. Відвідуємо єдину в Україні церкву святого праведного Петра Калнишевського,  останнього кошового отамана Запорізької Січі.

16.00 – Відновив свої сили завдяки козацькому духу Чигиринщини та надзвичайній енергії Холодного Яру повертаємося додому.

17.00- Приїзд в м. Черкаси.

Только наилучшие воспоминания от отдыха…
http://turafisha.ua
© 2013 Indiana Travel. Все права защищены.
При копировании материалов обратная ссылка обязательна.
Создание сайтов - WEB240