В "Indiana Travel" выбирай и Египет и Китай! Все что хочешь мы найдем! Хоть весь мир перевернем!
образование за рубежом

Где вы собираетесь отдохнуть в этом году?

Loading ... Loading ...

ПОДПИСАТЬСЯ НА ОБНОВЛЕНИЯ

Загрузка...Загрузка...

Туристичестое агентство 'Indiana Travel' Черкассы

ПИВНИЙ ТУР “ДРАГОБРАТ І СОЛОТВИНО”

Найгарніші панорами Карпат у центрі Європи, гірські озера та водоспади, всесвітньовідома церква, дегустації пива, купання в солених озерах чекають на Вас у автобусній мандрівці

Пивний тур “Драгобрат і Солотвино”

(2д/1н)

08.10.2016,
22.10.2016

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Ясіня (огляд церкви, обід, автомобільний підйом на Драгобрат, підйом на вершину Стіг канатно-крісельною дорогою, автомобільний переїзд до гірського озера Герашаска) – Ясіня (поселення у готелі о 21:00, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ясіня (огляд “Труфанецького водоспаду”) – Солотвино (купання в солених озерах) – Ділове (огляд центру Європи та обід) – Кваси (дегустація живого пива) – Львів (повернення о 23:00).

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Ясіня. “Гуцульська столиця”, селище розташоване між карпатськими хребтами Чорногора і Свидовець на берегах норовливої Чорної Тиси. Відомим на весь світ Ясіня стало завдяки шедевру гуцульської дерев’яної архітектури церкві Вознесіння Господнього (1824р.), т.з. “Струківська церква”, яка занесена у список світової спадщини ЮНЕСКО.

Неподалік селища знаходиться найвищий водоспад Закарпаття – Труфанецький, який має висоту 36 метрів і спадає багатьма мальовничими каскадами.

Драгобрат. Кліматичний курорт, що розташований на схилах Свидовця, одного з найвищих карпатських хребтів на висоті 1300-1700м. За допомогою канатно-крісельної дороги можна піднятися на гору Стіг (1707м), з якої відкриваються одні з найгарніших панорам в Українських Карпатах.

Особливо зачаровує своєю красою льодовикове озеро Герашаська (Догяска), яке розташоване в чаші серед гірських вершин, на висоті 1577 метрів і є одним із наймальовничіших озер України.

Солотвино. Один з туристичних центрів Закарпаття, гордиться унікальними соленими озерами, які за лікувальними властивостями є аналогами Мертвого моря. В солотвинській воді не можливо втонути, так як її густина настільки велика, що Ви завжди будете на поверхні, навіть якщо піднімете над водою руки і ноги.

Ділове. Ласкаво запрошуємо Вас у діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.

Кваси. Центр закарпатського ліжникарства, здавна славиться своїми “квасними” (кислими) водами. Шанувальників міцніших напоїв ґречно запрошує гуцульська пивоварня, де можна побачити процес виробництва та продегустувати освіжаюче й ексклюзивне пиво, яке вариться із чеських та німецьких інгредієнтів на воді із високогірного карпатського джерела.

ВАРТІСТЬ туру: 595 грн./особа.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування дегустації, трансфер Ясіня-Драгобрат-Герашаска.

Вартість вхідних квитків, дегустацій та трансферів:

– церква у Ясіня: добровільна пожертва;

– трансфер Ясіня-Драгобрат-Герашаска на машинах ГАЗ-ЗІЛ в обидві сторони: 170 грн./особа;

– підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Драгобрат в обидві сторони: 50 грн./особа;

– солені озера в Солотвино: загальний і студентський – 50 грн., учні – 30грн.;

– дегустація п’яти сортів пива у Квасах: 42 грн./особа.

Проживання: відбувається в готелях селища Ясіня, номери: 2-х і 3-х місні.

Харчування:

Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.

Обід у 1-й день – відбувається у ресторанах та кафе с. Ясіня. Вартість 65 грн./особа.

Вечеря у 1-й день – відбувається у ресторані готелю с. Ясіня. Вартість 55 грн./особа.

Сніданок у 2-й день – у готелі. Вартість 40 грн./особа.

Обід в 2-й день – відбувається у ресторанах та кафе с. Ділове. Вартість 65 грн./особа.

Только наилучшие воспоминания от отдыха…
http://turafisha.ua
© 2013 Indiana Travel. Все права защищены.
При копировании материалов обратная ссылка обязательна.
Создание сайтов - WEB240