В "Indiana Travel" выбирай и Египет и Китай! Все что хочешь мы найдем! Хоть весь мир перевернем!
образование за рубежом

Где вы собираетесь отдохнуть в этом году?

Loading ... Loading ...

ПОДПИСАТЬСЯ НА ОБНОВЛЕНИЯ

Загрузка...Загрузка...

Туристичестое агентство 'Indiana Travel' Черкассы

“Карпатські резиденції”

Гори, водоспади, карпатський колорит, музеї, місця Бандери, Шептицького та Валигевича можете побачити під час двохденної автобусної мандрівки

“Карпатські резиденції”
(2д/1н)

Дата проведення туру: субота-неділя. 21-22 травня 2016р.

План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Фитьків (екскурсія у музей народного одягу) – Букове (огляд водоспаду) – Гута (екскурсія колишньою президентською резиденцією «Синьогора», поселення).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Калуш (огляд промислового містечка та обід) – Старий Угринів (екскурсія у меморіальний музей С.Бандери) – Ясень (екскурсія музеєм І.Вагилевича, огляд доменної печі та обід) – Урочище Підлюте (огляд резиденції “Кедрові палати”) – Львів (повернення о 23:00).

На Вас чекають:
– мальовничі панорами карпатського хребта – Ґорґани;
– огляд Бухтівецького водоспаду, одного з найвищих у Карпатах;
– знайомства із історією, звичаями, побутом жителів Східної Бойківщини;
– промислове місто Калуш та його архітектурні перлини;
– розкішні карпатські резиденції українських президентів та митрополитів;
– місця де народилися видатні українці Степан Бандера та Іван Вагилевич.

Детальний опис екскурсійних об’єктів:
Фитьків. У цьому прикарпатському селищі знаходиться єдиний в Україні етнографічний музей, що розміщується у резиденції священика. У його експозиції – близько 1000 експонатів, зокрема це ікони, народний одяг, речі побутового вжитку, сільськогосподарський реманент та багато іншого. Тут чимало чоловічих і жіночих вишитих сорочок уже забутою нині давньою технікою.

Букове. У природному каньйоні річки Бухтівець потік води утворює мальовничі Бухтівецькі водоспади висотою до 10 м. Пейзажі навколишньої природи Ґорґан зачаровують та не залишають байдужими жодного відвідувача.

Гута. Це старовинне гірське село оточене горами, що отримало свою назву від місцевої плавильної печі, де виплавляли скло. На його території створено Національний Природній Парк «Синьогора». Саме тут розміщена одна з найрозкішніших державних резиденцій українських президентів.

Калуш. Великий промисловий центр Західної України, відомий завдяки покладам солей ще з 1387 року. Проте за обличчям промислового гіганта заховалось багато цікавих пам’яток, які пропонуємо Вашій увазі під час прогулянки містом. Це костел св. Валентина (1844), Народний дім (1907), колишня синагога – зараз історико-краєзнавчий музей Калущини (1930 р.) та інші.

Старий Угринів. Село відоме, як батьківщина відомого героя, провідника ОУН Степана Бандери. У 2000 році тут відкрили історико-меморіальний музей присвячений цій особистості, іменем якої називався національно-визвольний рух 1940-50-х років ХХ століття за побудову та утвердження української держави.

Ясень. Це карпатське село привертає до себе увагу постаттю Івана Вагилевича – українського поета, філолога, етнографа, співзасновника товариства «Руська Трійця». Саме тут він народився. Зараз у селі функціонує меморіальний музей видатному земляку. Крім цього неподалік села в урочищі Ангелівка знаходиться найстаріша доменна піч, з числа тих, що збереглися в Україні.

Урочище Підлюте. У мальовничому куточку гір «Ґорган», на базі мінеральних джерел розміщена резиденція митрополитів УГКЦ під назвою «Кедрові Палати». Часто це місце називають дачею митрополита Андрея, який неодноразово тут побував.

* * *
ВАРТІСТЬ туру: 545 грн./особа.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом туристичного класу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації сиру і вина.

Вартість вхідних квитків:
– етнографічний музей с. Фитьків: добровільна пожертва;
– президентська резиденція «Синьогора»: загальний – 50 грн., громадяни пільгових категорій – 35 грн., учні до 10 років – 25 грн.;
– краєзнавчий музей у місті Калуш: добровільна пожертва;
– історико-меморіальний музей С.Бандери: загальний – 10 грн., учнівський – 6 грн.;
– меморіальний музей І.Вагилевича: добровільна пожертва.

Проживання: відбувається в готельному комплексі «Синьогора» у 2-х та 3-х місних номерах. Детальніше тут http://synyogora.com/index.php/2014-01-31-10-38-07

Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – відбувається у закладах громадського харчування м. Надвірна. Вартість 60 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – відбувається у готелі. Вартість 45 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – у готелі. Вартість 40 грн./особа.
Обід в 2-й день – відбувається у закладах громадського харчування с. Ясень. Вартість 60 грн./особа.

Только наилучшие воспоминания от отдыха…
http://turafisha.ua
© 2013 Indiana Travel. Все права защищены.
При копировании материалов обратная ссылка обязательна.
Создание сайтов - WEB240