В "Indiana Travel" выбирай и Египет и Китай! Все что хочешь мы найдем! Хоть весь мир перевернем!
образование за рубежом

Где вы собираетесь отдохнуть в этом году?

Loading ... Loading ...

ПОДПИСАТЬСЯ НА ОБНОВЛЕНИЯ

Загрузка...Загрузка...

Туристичестое агентство 'Indiana Travel' Черкассы

“Закарпатський глінтвейн”

Закарпатська забава, дегустації повидла та ковбас, раритетні вузькоколійка та бункер, а також храми, замки та термальні джерела чекають на Вас в ексклюзивному турі

Закарпатський глінтвейн”

Дата проведення: 13.02.2016 р.

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Мукачево (обід) – Берегово (купання в термальних басейнах) – Четвалва (поселення в садибах сільського туризму, вечеря та участь в Святі “Закарпатський глінтвейн”).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Тисобикень (екскурсія скансеном) – Ботар (дегустація та купівля повидла і ковбас) – Виноградів (огляд замку та міста) – Боржавська вузькоколійка (подорож Виноградів – Хмільник – Шаланки) – Шаланки (обід) – Чинадієво (факельна екскурсія по замку “Сент-Міклош) – Львів (повернення о 23:00).

Концертно-розважальна програма туру “Закарпатський глінтвейн”. Щиро запрошуємо всіх гостей відвідати це свято, де Ви зможете краще пізнати звичаї та культуру Закарпаття. Розважатимуть гостей святковою програмою, народними та естрадними піснями, танцями, забавами фольклорний циганський ансамбль “Четфалвош” та естрадний ансамбль “Тиса”. Для всіх бажаючих будуть майстер-класи з чардашу та закарпатського крученого.

Кожен господар матиме приємність вгостити Вас своїми солодощами, вином, веселою закарпатською водичкою, бо він вважає, що вони в нього найкращі в Закарпатті.

На святі в господарів можна буде також придбати еко-продукти: вино, веселу закарпатську водичку, овочеві закрутки, повидла (леквар).

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Верхня Грабівниця. В цьому мальовничому карпатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.

Берегове. Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино “Золота пава”.

Четфалва. Прикордонне угорське село біля річки Тиса, в якому знаходиться чудовий архітектурний ансамбль, що вдало поєднав в собі, оборонний мурований протестантський храм (XIV ст.) і сучасну дерев’яну церкву Святого Духа (2001р.). Окрасою села є також найвища в Закарпатті струнка готична дзвіниця (XVIII ст.).

Тисобикень. Село, що омивається норовливою Тисою, запрошує гостей в Затисянський краєзнавчий музей, який складається із палацу графів Фогораші (1890р.), хати бідняка (1918р.), сільської школи (1920р.) та хати заможного селянина (1882р.) із чудовими дерев’яними різьбленими меблями. Збереглися також сімейна графська каплиця (ХІХ ст.) та залишки парку із платанами і липами.

Ботар. Це місце користується популярністю в кулінарних гурманів, адже саме тут знаходиться ферма та дегустаційний зал, в якому можна посмакувати різними сортами леквару (повидла), ковбасами із свині монголиці та екологічними соками. Можна зробити фото на згадку біля пам’ятників свині та банки з варенням.

Виноградів. Один з виноробних центрів Закарпаття, розташований у підніжжі Чорної гори і має романтичні руїни замку Канко (XIII – XVI ст.), залишки готичного храму та каплиці (XVI ст.). У центрі Виноградова можна оглянути костел францисканського монастиря (XIV-XV ст.), Вознесенський костел бернардинського монастиря (XV ст.) та палац баронів Перені (XVII ст.).

Боржавська вузькоколійна залізниця. Єдина діюча на території Закарпаття вузькоколійна залізниця, яку мешканці Закарпаття з любов’ю називають “Аншиця Кушницька”. Почала свою діяльність у 1908р. вздовж річки Боржава і слугувала, в основному, для перевезення деревини, а згодом і пасажирів. На даний час діє лише гілка Виноградово – Хмільник – Іршава. Завдяки мальовничим пейзажам за вікном та раритетним потягам і вагонам, залізниця, з кожним роком все більше стає популярною серед туристів.

Особливе зацікавлення викликає унікальна вузлова залізнична станція Хмільник, яка розташована в тихому затишному місці серед дубового лісу далеко від населених пунктів та автошляхів, це – загублений світ, де мешкають раритетні залізничні “динозаври”. На станції можна оглянути залізничний арочний міст через Боржаву (1884 рік), механічний семафор, механічні стрілки (1889 рік), танкерну систему для заправки водою паровозів та бойлерну, ознайомимось з роботою електрожезлового апарату тощо.

Шаланки. Унікальне село на Закарпатті, в якому досі роблять дубові бочки для вина, печуть хліб на кукурудзяному листі, а також є винний підвал, у якому в 1711 році Ференц Ракоці ІІ пив вино та провів останній куруцький сейм.

Чинадієво. Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її в концесію.

 

* * *

ВАРТІСТЬ екскурсії: 500 грн./особа.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації.

Вартість вхідних квитків:

– концертно-розважальна програма туру “Закарпатський глінтвейн”: 99 грн.;

– бункер лінії Арпада: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн., учні – 15 грн.;

– новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 120 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери – 100 грн., діти від 120 до 150 см. – 60 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;

– Затисянський краєзнавчий музей (скансен): загальний, студентський – 10 грн., пенсійний, учнівський – 5 грн.;

– дегустація шести видів повидла і чотирьох видів ковбаси в Ботарі: загальний – 70 грн./особа, учні – 60 грн./особа;

– подорож на Боржавській вузькоколійці: загальний – 10 грн.;

дегустація 3 вині веселої закарп. водички: 25 грн.;

– факельна екскурсія в замку “Сент-Міклош”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 20 грн.

Проживання: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні. Фото садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX

Харчування:

Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома чи взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.

Обід у 1-й деньпропонується у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-чеської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше “Підбивані лопатки”, на друге торгоня з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 55 грн./особа.

Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні, а саме гузгомбовт левеш (зупа із зелені, галушками і фрикадельками), мадярські голубці, угорські солодощі та вино. Вартість 50 грн./особа.

Сніданок у 2-й день – відбувається в садибах, пропоноване меню: яєчня з салом, ковбаса, сир, масло, хліб, кава/чай. Вартість 40 грн./особа.

Обід в 2-й день – відбувається у винному підвалі “Кабодере” села Шаланки. Пропоноване меню: бульйон домашній, торош капусто (м’ясо з квашеною капустою), картопляне п’юре, хліб, компот, вино/весела закарпатська водичка. Вартість 55 грн./особа.

Альтернативного обіду в с. Шаланки для тих хто не харчується централізовано, на жаль нема.

Только наилучшие воспоминания от отдыха…
http://turafisha.ua
© 2013 Indiana Travel. Все права защищены.
При копировании материалов обратная ссылка обязательна.
Создание сайтов - WEB240